دوره این کلاس 

طراحی شخصیت تصویر

آیا شما عاشق تصاویر به ظاهر سنتی هستید و می خواهید یاد بگیرید چگونه یک اثر مشابه را به صورت دیجیتالی بدست آورید؟ اصول اولیه را با استفاده از Procreate در iPad خود بیاموزید و از ابتدا تا انتها یک شخصیت سبک کتاب تصویری را نشان دهید.

در این درس یک خرس را طراحی و ترسیم می کنید - یک شخصیت حیوانات را از مرجع عکاسی ترسیم می کنید ، سپس یک پالت رنگ ایجاد می کنید ، سپس لایه هایی از رنگ ، بافت و جزئیات را اضافه می کنید تا جلوه ای سنتی به شاهکار دیجیتالی شما وارد شود!

این که آیا شما تازه وارد هنر دیجیتال هستید یا تصویرگر فصلی هستید ، تکنیکها و روشهای جدیدی را یاد خواهید گرفت که باعث تعجب در طراحی شخصیت و امکانات کتاب عکس خواهد شد.

شما یاد خواهید گرفت:

اصول اولیه در Procreate
نحوه ایجاد یک پالت آبرنگ وینسور و نیوتن»
نحوه ایجاد سایه ها ، برجسته ها و بافت
نحوه اضافه کردن خز و جزئیات و
نحوه صادرات و سازماندهی پرونده های خود
شما نیاز خواهید داشت:

https://maktabtv.com/Courses/character-design/

iPad Pro (من از iPad Pro 12.9 اینچی من استفاده می کنم)
یک مداد اپل (یا چیز مشابه)
محافظ صفحه نمایش مات در iPad من (این اختیاری است ، اما من دریافتم که "دندان" محافظ صفحه نمایش مات تجربه طراحی را شبیه به نقاشی روی کاغذ می کند).

می توانید بارگیری کنید: (در زیر "پروژه شما" ، در زیر "پرونده های پیوست شده" در ستون سمت راست)
تصویر Winsor و Newton که در کلاس از آن استفاده کردم. با این حال ، شما بیش از استقبال استفاده از swatches آبرنگ مخصوص خود برای ایجاد یک پالت رنگی هستید.
مرجع خرس توله که من در کلاس استفاده کردم
تصویر خط خرس من (من اکیداً توصیه می کنم که قبل از بارگیری تصویر من ، تصویر خود را در نشان دادن شخصیت حیوانات امتحان کنید). :)

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها